Membrany napinane NEWMATⓇ

Membrany napinane NEWMATⓇ

Membrany NEWMAT® są nowoczesnym, niezwykle funkcjonalnym i bezpiecznym materiałem wykończeniowym, na bazie opatentowanej folii polimerowej z PCV z tzw. pamięcią strukturalną, dostępnym w różnorodnych wariantach typów, kolorów i struktur. Membran NEWMAT to również szeroki wachlarz tkanin , które montuje się sposobem „na zimno”.


Charakteryzują się wysoką klasyfikacją reakcji na ogień (B – s1, d0 i B -s2, d0), nie zawierają substancji szkodliwych (Atest Higieniczny / Certyfikat A+) dla zdrowia oraz podlegają w 100 % recyklingowi. Posiadają liczne certyfikaty i atesty, są w pełni zgodne z normami obowiązującymi w budownictwie, co umożliwia ich stosowane w obiektach użyteczności publicznej, o najwyższych wymogach technicznych.


Dzięki rozbudowanemu systemowi listew montażowych, w zależności od indywidualnych potrzeb, instalowane są na całej powierzchni pomieszczenia lub jako niezwykłe formy przestrzenne, czy też konstrukcje samonośne.


Możliwość połączenia akustycznych właściwości membran mikroperforowanych, wielkoformatowego nadruku UV w wysokiej rozdzielczości, a także unikalnych cech rozpraszania światła, zapewnia swobodę twórczą przy realizacji najbardziej wymagających projektów.


Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w prestiżowych, komercyjnych realizacjach światowych projektantów, jak i zaciszach prywatnych rezydencji.

Wróć na górę

Nasze realizacje dostępne są na wszystkich kontynentach. Współpracujemy z najlepszymi. Teraz, najlepszymi w Polsce.

Jeżeli Twój instalator rozkłada ręce i mówi, że projekt jest zbyt skomplikowany, albo kolor sufitu niedostępny w ich palecie to czas skontaktować się z profesjonalistami.