Panele akustyczne

Panele akustyczne

Pierwszym krokiem w planowaniu akustyki wnętrz zazwyczaj jest montaż sufitu napinanego NEWACOUSTICⓇ od ściany do ściany. Szeroki wybór tekstur, kolorów i opcji montażu dostosowanych do wymagań technicznych pomieszczenia pozwala na stworzenie ciekawego wnętrza, zapewniając komfort akustyczny. Nie jest to jednak konieczne.

W naszej bogatej ofercie tworzymy również panele akustyczne MIRODAL Acoustic, które charakteryzują się znakomitymi parametrami akustycznymi i atrakcyjnym wzornictwem oraz dużą różnorodność zastosowań – są genialnym narzędziem w rękach architektów i projektantów wnętrz.

Rodzina MIRODALⓇ Acoustic obejmuje szereg różnych typów (panele nieprzezierne, świecące, z nadrukiem) oraz unikalne rozwiązania pozwalające uzyskać stylowe zmiany poziomów, wykończenia na styku ścian oraz uwzględnić elementy wolnowiszące. Bogata różnorodność paneli MIRODALⓇ, którą stale aktualizujemy zgodnie z najnowszymi trendami, zapewnia szeroki wachlarz możliwości projektowych. Z systemami MIRODALⓇ Acoustic tworzenie optymalnego pod kątem akustyki wnętrza nie może być nudne.

Kompletność systemu, w którego skład wchodzą panele, konstrukcja, akcesoria i elementy oświetleniowe, ułatwia projektowanie, przyspiesza montaż i zapewnia niezawodne użytkowanie przez bardzo długi czas.

Dobra akustyka wspomaga produktywność i dobre samopoczucie.

Odkryj wszystkie możliwości, jakie daje NEWMATⓇ MIRODALⓇ Acoustic, aby poprawić środowisko akustyczne, w jakim żyjesz.

Wróć na górę

Nasze realizacje dostępne są na wszystkich kontynentach. Współpracujemy z najlepszymi. Teraz, najlepszymi w Polsce.

Jeżeli Twój instalator rozkłada ręce i mówi, że projekt jest zbyt skomplikowany, albo kolor sufitu niedostępny w ich palecie to czas skontaktować się z profesjonalistami.