Membrany transparentne

Membrany transparentne

Oświetlenie pomieszczenia musi być odpowiednie, aby odsłonić pełny potencjał miejsca i umożliwić użytkownikom spokojne poruszanie się. Oświetlenie wewnętrzne musi być dostosowane do konfiguracji miejsca, ale także do atmosfery, którą chce się wprowadzić.

Muzeum, poczekalnia lub kuchnia nie mogą być oświetlone w ten sam sposób, a konwencjonalne systemy oświetleniowe szybko przekraczają swoje granice, oferując niewiele możliwości wyboru.

Zarówno designerskie, jak i innowacyjne rozwiązanie NEW/LIGHT to seria sufitów i ścian napinanych wykonanych z transparentnych membran, które można podświetlić wybranym źródłem światłem.

NEW/LIGHT można łączyć ze światłem naturalnym lub sztucznym i można go instalować w jednej lub dwóch warstwach, aby uzyskać lepsze rozproszenie światła. Druga warstwa będzie wówczas służyć jako bariera dla kurzu.mEM

Wróć na górę

Nasze realizacje dostępne są na wszystkich kontynentach. Współpracujemy z najlepszymi. Teraz, najlepszymi w Polsce.

Jeżeli Twój instalator rozkłada ręce i mówi, że projekt jest zbyt skomplikowany, albo kolor sufitu niedostępny w ich palecie to czas skontaktować się z profesjonalistami.